Treningi grupowe i indywidualne

Treningi grupowe i indywidualne

Spędzasz dużo czasu w ciągu dnia w jednej pozycji (pewnie siedzącej?) albo czujesz, że Twój trening nie przekłada się na ogólną sprawność ciała?

W pracy z pacjentami wykorzystuję różne formy terapii manualnej, efekty są zadowalające. Jednak często widzę, że głównym problemem jest brak ruchu lub ruch niewłaściwie wykonywany.

Zdecydowałem się poszerzyć swoją ofertę o prowadzenie treningów grupowych i indywidualnych. Będą to ćwiczenia zainspirowane niekonwencjonalnymi formami ruchu m.in. filozofią MovNat i Movement Culture oraz własnymi doświadczeniami. Na treningach będziemy uczyć się czuć na nowo nasze ciało, poszerzać nasze zdolności i pokonywać ograniczenia. Będziemy wszechstronnie ćwiczyć całe ciało oraz skupiać się na słabych punktach. Wrócimy trochę do zdolności człowieka niezniszczonego wygodą życia codziennego obecnych czasów. Będziemy pracować nad siłą, mobilnością, kondycją, a wszystko po to, żeby na co dzień czuć się sprawnym, czuć, że nasze ciało nie jest niewygodnym ciężarem.

Zajęcia będę prowadzić na świeżym powietrzu, co jest dodatkowym atutem. Osoby trenujące poza salą do ćwiczeń dodatkowo hartują się – lepiej znoszą zmienne warunki atmosferyczne (zimno, gorąco, susza, deszcz) i poprawiają odporność organizmu. Jest to szczególnie ważne w czasie jesiennych przeziębień.

Treningi będą zarówno dla osób, które na co dzień za bardzo się nie ruszają, jak i dla tych, którzy regularnie trenują ale szukają czegoś więcej.

Pierwsze grupowe zajęcia będą bezpłatne, więcej informacji już niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *